Суспільство

У Вінниці на території онкологічного диспансеру збудували бункер

22 травня 2017, 12:38

 У Вінниці на території Обласного онкологічного диспансеру завершено будівництво бункеру. Його звели для встановлення дистанційного опромінення злоякісних пухлин з лінійним прискорювачем.

Про це повідомив головний лікар ВОКОД Володимир Шамрай.  

«Це обладнання, яке на сьогодні посідає домінуюче положення в медичній радіології. Маємо надію, що найближчим часом одна із відомих китайських компаній, яка бажає зайти на український ринок, погодиться на безкоштовну передачу згаданого обладнання нашому диспансеру, в рамках промоції своєї продукції.

Поява у диспансері лінійного прискорювача дасть змогу 40% пацієнтів радіологічного відділення, а в рік приблизно 2,5 тисячі вінничан тут отримують променеву терапію, забезпечити якісним лікування на сучасному обладнанні», - розповідає Володимир Шамрай.  
В перспективі, для безперервного лікування пацієнтів потрібно розглядати встановлення двох ідентичних прискорювачів. Згідного обласної програми «Онкологія» на придбання такої апаратури передбачено 160 млн гривень, з яких 144 млн.грн з Державного фонду регіонального розвитку.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця бункер 
Матеріали по темі