Місто

У Вінниці на Ватутіна почали ремонтувати дорогу та тротуари

13 липня 2016, 09:55

 У Вінниці на минулому тижні розпочався капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Ватутіна від зупинки «вул. Лугова» до вул. Чехова. Тут буде покладено майже 19 тисяч м2 нового асфальтного покриття на дорозі та ще – близько 6 тисяч м2 тротуару. 

Про це повідомляє Департамент у справах ЗМІ та зв’язків із громадськістю Вінницької міської ради.

У місті активно здійснюються роботи по ремонту доріг і тротуарів, створенню паркувальних майданчиків. Наразі робітники асфальтують тротуар по 2-му провулку Хмельницького шосе. Також ідуть роботи по вулиці Київській до об’їзного шосе.

«З 4 липня у Вінниці стартував капітальний ремонт ділянки по вулиці Ватутіна. Тут планується заасфальтувати 18796 м2 проїжджої частини та 2300 м2 з’їздів. А також буде відремонтовано –  6022 м2 тротуару та оновлено дорожню розмітку та дорожні знаки», – каже в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Володимир Ніценко.

Наразі по вул. Ватутіна триває заміна бордюрів, після чого розпочнеться асфальтування. 

Як ми рaніше пoвідoмляли, нещoдaвнo пaркoвку oблaштувaли нa вулиці Сoбooрній. Викoнкoм міськрaди узгoдивствoрити місця для зупинки aвтo нa вулиці Мaгістрaтській. З’явиться пaркувaльний мaйдaнчик і нa вулиці Мaякoвськoгo біля Центру мaтері і дитини

Вінниця.інфо

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дорога 
Матеріали по темі