Суспільство

У Вінниці на виставці юних майстрів презентували копії ракет, літаків та китайських кораблів. Фото

11 травня 2017, 14:53

11 травня на площі Європейська відбулася традиційна виставка-звіт дитячої творчості «Країна юних майстрів». Свої роботи та досягнення презентували 49 позашкільних закладів з усіх районів та міст Вінниччини.

Ознайомитися з дитячими роботами та творчими майстернями прийшов голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

 «Сьогодні ми входимо в епоху молодих, креативних людей, і споглядаючи ваші здобутки, серце наповнюється почуттям гордості за те, що ми рухаємося вперед, розвиваємось, що наші, українські діти – найкращі і найбільш талановиті», - звернувся з вітальним словом до учасників заходу керівник Вінницької ОДА Валерій Коровій

У рамках дійства присутні різноманітні майстер-класи еколого-натуралістичного, туристсько-краєзнавчого та технічного напрямків, творчі майстерні з декоративно-прикладного, ужиткового та образотворчого  мистецтв. Під час заходу з концертною програмою художніх колективів позашкільних закладів області  виступали учасники «Зорепаду талантів позашкілля».

«Мені дуже сподобався захід, тут були різні колективи з багатьох міст.  У нас дуже професіональний колектив і ми дуже швидко готуємося, ми за 4 дні вивчили танець. Я дуже хвилювалася щоб нічого не забути, але у нас дуже дружня команда, ми один одного підтримуємо», - ділиться враженнями Олена Швець, учениця центру позашкільної роботи міста Жмеринка.

Дашинцька станція юних техніків вироблюють моделі ракет різного класу. Деякі паперові ракети можуть літати.

«Діти виготовляють різні моделі ракет, копії з інтернету або власні реалізовують власні ідеї. Ракета «Патріот» – це ракета власного задуму для конкурсу «Космічні фантазії». У нас є ракети як просто макет, а є і для запуску. У ракети є двигуни, радіо запал, вишибний заряд і парашут з яким вона потім благополучно повертається на землю», -розповідає Олександр Горбатюк.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: виставка Вінниця юні майсти «Країна юних майстрів» 
Матеріали по темі