Події

У Вінниці на водія-рекордсмена по керуванню у нетверезому стані за рік склали 10 протоколів

22 лютого 2017, 17:08

Однією з найболючіших проблем Вінниці Редван Усеінов,  начальник  патрульної поліціїназиває керування автомобілем у нетверезому стані. За рік роботи, працівники його відомства, склали  1772 протоколи по статті 130-тій.

«Якщо взяти калькулятор, За рік то це буде майже 5% за добу. У будній, чи вихідний день. В середньому», - зауважує Усеінов. – Стаття  130-та виключно розглядається судом. От по  статті 21 частина 6 адміністративного кодексу України, який до речі адаптований ще у 1970 році, суддя приймає рішення передати справу порушника, трудовому колективу. Не самому судді розглянути, а колективно, у якомусь ФОПі. А там  порушнику   роблять йому товариське зауваження.  За те, що він керував у стані алкогольного сп’яніння. З нетверезим водієм інспектору потрібно 3-6 годин. Про наслідки, які б могли бути через те, що водій був неадекватний, взагалі можна промовчати. Взагалі, штраф, а він передбачений у межах  10 тисяч гривень,  а його присуджують сплатити взагалі одиницям.  У нас навіть є такий водій, якого за рік під «мухою» за кермом перепиняли десять разів! А він виходить з залу суду без будь-яких проблем. Тому, боротися з такими водіями нам досить важко, вони відчувають себе досить спокійно, адже знають, завжди можуть вийти сухими з води. Проблему цю необхідно долати комплексно».

За законом, на виявленого та задокументованого водія, який керував авто у нетверезому стані, підлягає накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів на строк від одного до двох років.  

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця поліція 130 
Матеріали по темі