Місто

У Вінниці на Юності знесуть магазин «Квіти»

3 січня 2017, 16:51

 Виконком Вінницької міської ради прийняв рішення про демонтаж квіткового магазину, що знаходиться на перехресті вулиць Келецька – Юності, біля будинку №71.

Приміщення розташоване на газопроводі середнього тиску. Тому профільною комісією визначено, що таке місце знаходження «створює загрозу вибуху газу в багатоквартирних житлових будинках або витік газу з утворенням загрози для життя людей, які перебувають за межами охоронної зони газопроводу».

«1.Доручити міському комунальному підприємству «Архітектурно-будівельний сервіс» провести роботи по демонтажу магазину «Квіти», який розташований в районі перехрестя вулиці Келецька та проспекту Юності біля житлового будинку № 71 по вулиці Келецька.

2. Доручити департаменту комунального господарства та благоустрою вжити заходів щодо відновлення благоустрою після демонтажу магазину «Квіти».

3. Кошти, витрачені на виконання пункту 1 даного рішення, стягнути відповідно до норм чинного законодавства з власника вищевказаної споруди», - йдеться в рішенні виконкому. 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: будівництво квіти. 
Матеріали по темі