Культура

У Вінниці на заводі «Кристал» проведуть Gogol Fest: дві доби музики, театру і сучасного мистецтва

10 жовтня 2018, 15:45

 17-18 листопада у Вінниці на території заводу «Кристал» відбудеться фестиваль сучасного мистецтва Air Gogol Fest. Триватиме він дві доби (вдень, і вночі) та поєднуватиме у собі музичний, візуальний, театральний, освітній і дитячий напрямки.

«Ми завжди хотіли зробити щось цікаве у цьому місті і нарешті це починає здійснюватися.

Вікенд передує масштабному фестивалю, який, можливо, відбудеться у наступному році. Взагалі Gogol Fest має, мінімум, 5-7 днів. Тут це не така велика подія. Хочемо побачити і зрозуміти, як вона інтегрується в цей простір», - розповів на прес-конференції директор фесту Максим Демський.

Захід матиме двох хедлайнерів музичної сцени - соціальне-кабаре «ЦеШо» та фрік-кабаре «Dakh Daughters» з новою програмою європейського туру «AIR». Загалом планують виступи 12 музичних гуртів на трьох сценах фестивалю.

Театральна програма включає музичну драму абсурду Владислава Троїцького за п'єсою «Парадокси злочину» від ЦСМ ДАХ та перфоманс німецької театральної резиденції від Europe Theatce Residency.

«Наше завдання – створити певний простір, мистецьку територію, де люди можуть спілкуватися між собою, ділитися думками, мріяти. Ми пропонуємо платформу, де ви можете зустрітися у дуже цікавій атмосфері. Можливо, тема Air – повітря, те, як надихнути один одного, чим ми дихаємо, в прямому і переносному сенсі – це ті теми, які ми пропонуємо обговорити.

Стосовно театру, ми привозимо два дуже цікавих продукти. Прем’єра від центру сучасного мистецтва «ДАХ» - драма абсурду. Свого роду абсолютно унікальна п’єса. Можливо, аналогією може слугувати щось подібне творчості Тарантіно, але в поєднанні з різними філософськими трактатами, починаючи від Арістотеля, Сократа, закінчуючи сучасними філософами. Мікс, який точно не залишить нікого байдужим.

Дуга вистава – це проект, який готують українські та німецькі митці», - розповів представник київської команди Андрій.

Фест організовують кияни та вінничани. Якщо захід «приживеться» у Вінниці, то в майбутньому має стати окремим самостійним фестивалем, який створюватимуть місцеві митці.

Детальну програму Air Gogol Fest ще розробляють. Вхід на фест коштуватиме 50 гривень. 

Вiнниця.info

Теги: фестиваль 
Матеріали по темі