Місто

У Вінниці нагородили переможців дитячого конкурсу новорічних композицій «Зимова феєрія»

29 грудня 2010, 10:34

28 грудня у Вінниці відбулось нагородження переможців традиційного міського конкурсу новорічних композицій «Зимова феєрія» в рамках акції «Збережи ялинку».

Про це повідомляє управління у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Конкурс «Зимова феєрія» відбувався у два етапи. Спочатку у кожному дошкільному закладі та загальноосвітній школі діти виготовляли різноманітні іграшки і новорічні прикраси, штучні будиночки та ляльки, різнобарвні сніговики та ялинки із кольорового паперу та представляли свої роботи на розсуд комісії  З кожного закладу було відібрано по дві-три найкращих роботи, які і потрапили на 2-й етап конкурсу.

У другому турі з 356 робіт, які були представлені у музеї, було відібрано 56 найкращих індивідуальних авторських робіт та понад 20 колективних витворів. Їх автори отримали грамоти від управління освіти міськради, а також подарунки - розвиваючі ігри, новорічні прикраси та, звичайно,

У конкурсі брали участь діти віком від 5 до 16 років.

«При визначенні переможців враховувалися нестандартний підхід дитини до роботи, її творчий потенціал та фантазія, - говорить Володимир Буняк. - Основною метою конкурсу «Зимова феєрія» є виховання у дітей та молоді образного мислення і творчих здібностей. Крім того, беручи участь у таких заходах, діти намагаються створити прикраси самостійно, власноруч, тим самим працюють над собою та розвиваються». повідомив начальник управління освіти Вінницької міської ради Володимир Буняк.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі