Місто

У Вінниці назвали нову дату відкриття Київського мосту для всього транспорту. Фоторепортаж

14 вересня 2017, 10:30

 У Вінниці вже півроку ремонтують Київський міст. За цей час тут замінили частину балок, постелили плити при заїздах, перенесли комунікації, замінили газову трубу і приступили до укріплення арок. 14 вересня заступник департаменту капітального будівництва міськради Андрій Гринчук розповів, що при сприятливих погодих умовах переправу через Буг відкриють для всього транспорту – раніше. Не в листопаді, а навіть на початку жовтня.

Його слова підтвердив і міський голова Сергій Моругнов. Однак запевнив, що відкриття мосту для всіх видів транспорту у дві сторони зовсім не означає припинення робіт. До морозів, переправу ремонтуватимуть знизу. З настанням весни – проведуть фінальні роботи вгорі.

«Міст для всього транспорту плануємо відкрити в жовтні. Все залежить від погодних умов. Пішохідний прохід також буде. А всі роботи проводитимуться внизу. З настанням зимового періоду не можливо буде проводити бетонування, тому далі працювати розпочнемо з весни.

Є багато нарікань, що люди, коли проїжджають в громадському транспорті, не бачать що на мосту щось робиться. Все робиться під мостом. З 1964 року цей міст взагалі не ремонтувався. І це перший серйозний капітальний ремонт. Я дума, що після нього переправа служитиме, мінімум, 70 років», - зазначив мер.

Андрій Гринчук також додав, що шляхом постування бетонних плит пішохідну зону розширять до 2,4 метрів.

Нагадаємо,в серпні з обох сторін Київського мосту встaновили світлофори. Оргaнізaцію дорожнього руху через перепрaву змінили, щоб робітники могли виконувaти зaплaновaні ремонтні роботи.

На ремонт Київський міст було перекрито 11 березня. Угоду на ремонт мосту уклали у листопаді 2016. Він обійдеться 56,4 млн. гривень. 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ремонт 
Матеріали по темі