Суспільство

У Вінниці не зміг приземлитись літак з Ізраїлю. Пасажири авіарейсу Тель-Авів – Вінниця з ночі застрягли в столичному аеропорту

19 січня 2017, 10:12

 Аеропорт «Вінниця» 19 січня через несприятливі погодні умови – густий туман, не зміг прийняти літак «Тель-Авів - Вінниця », який мав здійснити посадку о 02.30 годині. Літак прийняли в Борисполі, але станом на 10 годину ранку 44 пасажири чекають в аеропорту, поки компанія перевізник «МАУ» організує доставку їх до пункту призначення - Вінниці.

Про це Вінниця.info повідомили пасажири, які летіли з Ізраїлю.

«О 2:20 ночі командир вийшов на зв’язок з пасажирами і повідомив, що через сильний туман Вінниця не може прийняти рейс. Тому посадку здійснять у Києві. О 2:45 ми приземлилися в Києві. Літак розмитнили, ми пройшли паспортний контроль, нам видали багаж. Ми залишились в аеропорту, чекати рейс, який мав доправити до Вінниці. Ми наново пройшли всю реєстрацію, допуски і нам сказали, що о 6 ранку буде літак. Це вже був внутрішній рейс. Але о 6-й ранку нас так і не відправили, рейс відклали до 11 години. В цей час у Вінниці 80 пасажирів чекають цього літака, щоб ним летіти в Ізраїль», - розповідає Вінниця.info вінничанка, яка з 43 пасажирами чекає в аеропорту Борисполя.

За словами пасажирів, вони телефонували представнику авіакомпанії, просили щоб ті організували автобус до Вінниці, але їх не почули. Люди роздратовані, збираються йти до представника авіакомпанії. 

Представник авіакомпанії МАУ Микола Пухлий пообіцяв, якщо об 11.30 годині не буде вильоту, він буде домовлятись про автобус.

Нагадаємо, влітку з Вінницького аеропорту призначили регулярні авіарейси до Тель-Авіву

Вінниця.info, фото надані пасажирами

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі