Суспільство

У Вінниці одружились на один день 30 пар. Деякі робили це вдруге

14 лютого 2017, 17:48

П’ятий рік у Вінниці на День закоханих для бажаючих пропонують одружитися на один день. 

«Цьогорічну акцію «Давай одружимося на один день» ми оголосили два тижні тому. За цей час по інтернету зареєструвалися 62 пари. Суть – аби люди не просто жартома одружувалися, а це мотивувало їх на справжню реєстрацію шлюбу. Засвідчували свою любов. Спочатку на один день, а потім отримають справжнє свідоцтво про одруження. Знаєте, так було у мене, коли організовували перші акції. Згодом зрозумів, що хочу мати сім’ю із дівчиною, якій запропонував тестовий шлюб», - розповів організатор акції Дмитро Мира.  

На церемонію прийшли удвічі менше пар, ніж було заявлено. Нібито пастир їх обвінчав, «молодята» промовили обіцянки вірності. Як символ свята, їм видали одноденні свідоцтва про одруження. Також запропонували сфотографуватися у перехідній фаті, з перехідним букетиком та бутоньєркою.

18-річний Сергій Островський та 16-річна Інна Гріщенко вже тривалий час носять обручки. Їх купили на зекономлені із стипендії гроші.  

«Ідея була моя. Хлопець погодився. Ми проходили біля магазину. Побачили ці срібні. Вони нам дуже сподобалися», - каже Інна.

«Ми зустрічаємося півтора роки. Насправді, ми б вже могли одружитися, але моя дівчина ще дуже юна. А я б хотів досягти 20-річного віку. Тому справжнє весілля плануємо десь через два роки», - зауважив Островський.

Повноцінного віку для одруження досягли Сергій та Василина. Але під справжній вінець йти не поспішають. А от одружуються на один день вже вдруге.  

«У фаті мені непогано. Але… трохи давить», - посміхається Василина.

Хлопець каже, вирішив робити традицію одружуватися з коханою одноденним шлюбом.

«Вдруге вирішили нібито одружитися, щоб і я мав своє свідоцтво. Якби це можна було робити кожен день, то обов’язково б це робили. Це весело! Можна було б робити акцію. Назбирайте декілька фіктивних шлюбів і зробіть одне справжнє. Шкода, що таку акцію проводять лише раз на рік. Тому доведеться ще зачекати 3-4 роки. А далі, як буде», - жартує Сергій.

Внести екзотики у тривалі стосунки вирішила ще одна молода пара. Разом рік та десять місяців.

«Сьогодні у нас тестове весілля. І воно покаже, чи ми готові до справжнього. Справжнє буде не раніше ніж за два роки. Бо дівчині  поки 16-ть. Тому це занадто рано.  Та я готовий чекати. Головне, щоб в армію не забрали», -  посміхається Юрій.

«Навіть, якщо його заберуть, я буду його чекати», - підкреслила Олена.

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця весілля день один 
Матеріали по темі