Суспільство

У Вінниці пенсіонерці за торгівлю яблуками виписали майже на 11 тис гривень штрафу. Вона зібралась оскаржувати це у суді

17 лютого 2017, 15:30

У Вінниці пенсіонерці за торгівлю яблуками виписали штраф майже на 11 тисяч. Їх у жінки вже почали списувати з пенсії. Залишилося близько близько 8 тис. грн. Проте, старенька не погоджується з такою ситуацією. Зібралась подавати до суду на місцеву муніципальну поліцію, які і виписала їй ці штрафи.

Проте, Надія Паненко зізнається, зауваження від муніципальної поліції були частими. Але вона не зважала на них. Допоки не отримала зменшену пенсію. Жінка одразу звернулася до пенсійного фонду. Там пояснили – це стягнення штрафу.

«Я ж просто продавала яблука з власного саду. У центрі міста, на тротуарі. Мушу себе хоч якось підтримувати фінансово. Все через мізерну пенсію немає на що жити. Адже потрібно і за хату заплатити, і харчі купити, а головне – ліки. Я інвалід другої групи. Тож вирішила торгувати фруктами. Щодня заробляла по півсотні гривень. Уже з мене вирахували  дві тисячі вісімсот тридцять три гривні і 60 копійок. Шість місяців по 274 гривна і 60 копійок, грудень, січень і лютий уже. В грудні  вже рівно по 300 гривень», -  говорить Надія Паненко.

Муніципальна поліція склала на пенсіонерку одразу чотири протоколи за стихійну торгівлю у невстановлених місцях. Говорять, пропонували жінці безкоштовно торгувати на базарі. Але вона відмовлялася.

«Було прийнято рішення накласти на неї 1360 гривень штрафу. Якщо людина відповідно до законодавства протягом 15-ти днів не сплачує адміністративний штраф, то штраф подвоюється», - каже Василь Гайовик начальник муніципальної поліції Вінницької міської ради.

А відтак сума штрафу склала майже 11 тисяч гривень. Пенсіонерці залишилося сплатити ще вісім тисяч. Тепер жінка хоче подавати на муніципальну поліцію - до суду. Вимагатиме скасування усіх постанов.

 

Вінниця.info, за матеріалами телеканалу "Україна"

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: пенсіонерка Вінниця штраф 
Матеріали по темі