Місто

У Вінниці першу меддопомогу надаватимуть по телефону

21 жовтня 2010, 18:59

У Вінниці з 25 жовтня розпочне працювати довідково-консультаційна лінія з медичних питань.

Про це повідомляє управління у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

За повідомленням, у телефонному режимі вінничани зможуть безкоштовно отримати інформацію про перші необхідні кроки щодо надання допомоги при травмах та нещасних випадках, отруєннях, інфекційних та алергічних захворюваннях ще до приїзду лікаря або швидкої допомоги.

Зателефонувавши на лінію оператор запропонує вибрати підпункти консультації з того чи іншого питання. Такий спосіб інформування схожий на практику операторів мобільного зв'язку.  За такою ж схемою працюватиме і довідково-консультаційна лінія з медичних питань.

Отримати відповіді на запитання, яку першу допомогу потрібно надати у різних ситуаціях можна зателефонувавши за номером 50-00-03.

Також для городян, які бажають залишити скаргу чи пропозицію щодо покращення організації роботи медичних закладів Вінниці, діє громадська телефонна приймальня управління охорони здоров'я.

Крім фахівців з управління та самого абонента, до зв'язку одночасно можна буде долучати і головних лікарів вінницьких медичних закладів.

В управлінні охорони здоров'я переконані, що такий зв’язок допоможе підвищити якість надання послуг у медичних закладах, а також виявити та усунути проблемні питання у сфері медичного обслуговування.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі