Політика

У Вінниці під облрадою запалили шини. Оновлюється

15 березня 2017, 17:55

15 березня о 17.45 годині, під Вінницькою облрадою запалили шини. Це наступний крок активістів, після блокади руху громадського транспорту. Шини підпалили після того, як о 17.00 не зібрався кворум депутатів, щоб прийняти звернення. Зареєструвалось 38 депутатів.

Станом на 17.59 годину, під’їхала машина пожежників, бо в кінотеатрі Коцюбинського спрацювала пожежна сигналізація, очевидно через дим від шин. Але протестувальники не дозволяють погасити шини.

Перед цим в облраді 12 голосами з 16 присутніх, депутати вирішили зробити сесію безстроковою, щоб обранці періодично реєструвались…

Станом на 18.20 годину до протестувальників підійшов начальник ГУ Нацполіції у Вінницькій області Юрій Педос та попросив не палити шин, бо від їдкого диму перехожим може бути недобре. Шини загасили рятувальники. Протестувальники разом з ним пішли на переговори до голови облради. 

З 14.35 години до 19.20 години рух транспорту був заблокований. Тролейбуси і трамваї пустили лише після того як депутати домовились, що продовжать сесію завтра о 10 годині ранку.

Нагадаємо, кілька десятків активістів та депутатів заблокували рух транспорту. Причиною конфліктної ситуації серед депутатського корпусу є неприйняте звернення, в якому вимагають звільнити керівників силових структур . Його підтримують представники Батьківщини, Укропу, Свободи та Самопомочі, які прийшли на сесійне засідання. Депутати інших фракцій відсутні на сесії.

18.20 година

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця шини 
Матеріали по темі