Суспільство

У Вінниці під судом активіст накинувся на жінку. Розбороняла поліція. Фото, відео

15 вересня 2017, 10:34

Заявою про напад завершилася мирна акція  під Вінницьким міським судом 15 вересня. Близько 9.30 ранку зо два десятки вінничан прийшли підтримати волонтерку Ірина Баранович. Та подала позов проти активістки Ольги Гандурської.

«Допомагала збирати гроші для онкохворої дитини. Від мерії виділили 10 тисяч гривень. Проте, Ольга Гандурська написала у сецмережах, що я ці гроші привласнила. За те, що на мене наговорили неправду, вирішила з’ясовувати стосунки у содовому порядку», - розповіла Баранович.

Мати дитини Ольга Ткач також прийшла на акцію.

«Ці гроші мені дійсно передали», - підтвердила Ольга.

У той час, коли пікетуючи кричали: «Ганьба, Гандурській!», повз проходив чоловік Ольги Гандурської. Той також почав кричати. Аж раптом зав’язалася бійка. Чоловік накинувся на жінку. Їх розбороняла поліція.

«Я стояла. Він мене штовхнув. Так вийшло, що у мене на нього вилилася кава, яку тримала у рукуах. Він на мене накинувся. Почав душити. Шкіра у цьому місці моментально почервоніла, будуть синці. Це вже не вперше цей чоловік на мене піднімає руку, адже я заявляла та заявляю, що вони просто вирішили попаритися, тому і пишуть всіляку гидотну на порядних людей. Але давайте будемо чесними, хочете піаритися, піарьтесь, але не на здоров’ї онкохворої дитини! Я пишу заяву про напад поліції!», - розповіла Вінниця.info потерпіла Тетяна Новицька.

У цей момент у Вінницькому міському суді розпочалося судове засідання. Деталі згодом.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: бійка суд Вінниця 
Матеріали по темі