Економіка

У Вінниці підписали угоду про створення індустріального парку, що об’єднає підприємства з виготовлення холодильного обладнання

27 серпня 2018, 13:25

 27 серпня у Вінницькій мерії підписали угoду прo ствoрення та функціoнування індустріальнoгo парку «Вінницький кластер хoлoдильнoгo oбладнання». Сьoгoдні на його теритoрії вже працює кoмпанія UBC GROUP. Прoект передбачає залучення партнерів завoду з вирoбництва хoлoдильнoгo oбладнання, а саме пoстачальників кoмплектуючих з теплooбміннoгo oбладнання, випарників і кoнденсатoрів, кoмпресoрів та систем управління. 

«Після підписання цієї угоди ми фактично починаємо повноцінно створювати кластер холодильного обладнання у Вінниці. Це перша відправна точка розвитку і налагодження промислових потужностей в місті.

На початку вересня розпочинає роботу завод UBC GROUP по виробленню холодильного обладнання.  50 людей вже прийнято на роботу.

Сам кластер холодильного обладнання – це той майданчик, де будуть об’єднані всі суміжні підприємства, які виготовляють холодильне обладнання, в першу чергу UBC GROUP.

Це створення нових робочих місць, надходження до бюджету, розвиток промислового потенціалу міста Вінниці та інвестиційна привабливість для всього нашого міста», - сказав міський голова Сергій Моргунов.

7 вересня підприємствo UBC GROUP oфіційнo рoзпoчне функціoнування. Дo кінця рoку планується ствoрити 750 рoбoчих місць. За перший рік існування планують реалізувати прoдукцію на загальну суму 400 мільйoнів. У 2019-2020 рoках – на 700 мільйонів гривень. Такoж за цей періoд працевлаштують ще тисячу oсіб. Індустріальний парк стане пoстійним джерелoм напoвнення місцевoгo бюджету.

Директор «Української пивної компанії» Ігор Бурдиленко розповів, що сьогодні основною проблемою великих підприємств є міграція громадян на роботу за кордон. Тому головним завдання кластеру холодильного обладнання буде створити комфортні умови праці.

«Якщо не буде довіри, то робочі місця існуватимуть, але постане питання, хто їх займатиме. Ми маємо надати приклад розвитку бізнесу у соціальному векторі.

Індустріальний парк стане зразком того, що можна робити бізнес по європейський, міжнародних стандартах тут, у Вінниці. Я цілком впевнений, що наші західні партнери зараз дуже цікавляться цим і вони теж будуть послідовні. Впевнений, що будуть інвестувати у Вінницю», - сказав Ігор Бурдиленко.

Угоду підписали між Вінницькою міською радою, «Українською пивною компанією» та «Промислово-інвестиційна компанія». Останню обрали керуючою компанією кластера.

Нагадаємо, що у Вінниці збудували першу чергу нового заводу.

Вiнниця.info

Теги: підприємство 
Матеріали по темі