Місто

У Вінниці підприємця просять демонтувати зупинку «Майдан Перемоги». Фото

26 липня 2018, 17:42

 У Вінниці підприємця просять демонтувати тимчасовий МАФ на зупинці «Майдан Перемоги» по вулиці Замостянській. 

24 липня директору ПП «Центр плюс» надано припис про усунення порушення при розміщення малих архітектурних форм на території міста Вінниці. Відповідна інформація розміщена на самій зупинці.

В документі Департаменту архітектури та містобудування зазначено, що за результатами перевірки встановлено, що по вулиці Замостянській на зупинці трамваю «Майдан Перемоги» встановлено тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності. Такі дії є порушення закону.

Також, зазначено, що з метою усунення виявлених порушень вимагають в строк до 3 серпня тимчасову споруду знести. А при невиконанні даного припису, споруду буде демонтовано відповідно до Порядку демонтажу зі стягненням в подальшому витрат за демонтаж та відновлення благоустрою.

Документ підписав заступник директора департаменту архітектури та містобудування, начальник служби містобудівного кадастру.

Нагадаємо, у Вінниці в квітні розпочали масштабну реконструкцію вулиці Замостянської протяжністю більше одного кілометра. У зв’язку з цим трамваї ходять у реверсному режимі. Деякі зупинки на цій ділянці перенесли.

 

 

 

 

 

Вiнниця.info

Теги: зупинка демонтаж 
Матеріали по темі