Суспільство

У Вінниці підвал перетворюють на молодіжний центр. Фоторепортаж

27 червня 2017, 15:12

В підвалі приміщення за адресою Театральна,15 громадські активісти організовують Вінницький молодіжний центр. В закинутому приміщенні вже встигли прибрати і провести декілька акцій.

Організатори хочуть зробити його спільно з молоддю для реалізації їх ідей.

«Майбутній молодіжний центр має стати середовищем для креативних, цікавих та прогресивних молодих людей, котрі хочуть розвивати себе та оточуючих», - розповіла Вінниця.info Світлана Ярова, керівник Вінницького молодіжного центру.

Наразі центр в стадії пошуку інвесторів та спонсорів. Вже готові презентації, працюють дизайнери і розробляється кошторис для ремонту. Першою фінансовою допомогою може стати бюджет громадських ініціатив на який подано проект з бюджетом майже 1 мільйон. Попередня вартість повного ремонту складає 5 мільйонів гривень.

В планах організаторів створити декілька зон для роботи, місце для відпочинку і розваг. Для цього в приміщенні є 4 великі кімнати загальною площею 600 кв.м. Головними локаціями будуть навчальна і офісна зони, лекторій та тренінгова зала. Додатково буде місце для приготування їжі та вбиральня.

Не дивлячись на занедбаність приміщення, організатори спільно з молоддю долучились до акції «Зробимо Україну чистою разом» та майже повністю прибрали сміття, яке залишили попередні власники. Також 24 червня проведено всеукраїнський кінофестиваль «Відкрита ніч кіно», до якого долучились понад 130 людей.

В подальшому планують провести мистецькі заходи.

Фото з соцмереж

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: молодь підвал Вінниця центр Молодіжний театральна 
Матеріали по темі