Місто

У Вінниці питають думку громадян щодо нового будівництва на місці ресторану «Кельце»

3 травня 2017, 11:32

 Розпочато громадське обговорення щодо проектної пропозиції будівництва об'єкті житлово-господарського, інженерно-транспортного призначення та благоустрою за адресою: просп. Космонавтів, 49 в м. Вінниці (незавершене будівництво, та будівля колишнього ресторану «Кельце»).

Оголошення розміщено на сайті Вінницької міської ради.

Замовником даної документації є ТОВ «Холдингова компанія «Вінниця».

«З матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-59, 59-51-55», - зазначено в оголошенні.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування оголошення, тобто, до 28 травня.

Як повідомив Вінниця.info головний архітектор Вінниці Олександр Рекута, на Космонавтів, 49 інвестор хоче знести недобудову та будівлю, де був ресторан «Кельце», а на їх місці збудувати житловий будинок.

«За попередніми планами, існуючі будівлі знесуть. Збудують житловий багатоповерховий будинок з приміщеннями комерційного призначення на першому поверсі та двоярусним підземним паркінгом», - повідомив О. Рекута.

Договором про забудову території, який затверджено депутатами міськради на сесії, передбачено, що будинок повинен бути не вище 14 поверхів, з загальною кількістю квартир – не більше як 372 та паркінгом не менше як на 174 машиномісця.

 

Проект будинку

Нагадаємо, на сесії Вінницької міськради, що відбулась 28 квітня депутати підтримали рішення «Про затвердження договору про забудову території».

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця будівництво 
Матеріали по темі