Суспільство

У Вінниці півсотні учасників Революції Гідності отримали нагороди «Залізний хрест». Фото

7 квітня 2017, 12:56

 7 квітня у Вінниці відбулося урочисте вручення відзнак «Залізний хрест». Нагороди отримали учасники Революції Гідності і ті, хто в числі перших вирушив в Майдану у зону бойових дій. На Вінниччині таких захисників півсотні. Їх кандидатури відбирали протягом кількох місяців.

За словами голови Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Анатолія Слівінського, нагороди отримали люди, які дійсно їх заслужили.

«Три роки пройшло, як відбувся Майдан Гідності. Якщо хлопців АТО-шників ще трішки нагороджують, то про Майдан забувають… Сьогодні ми нагородили 50 осіб з Вінницької області. Громaдськість мусить пaм’ятaти про тих, хто зaгинув нa Мaйдaні у Києві і шaнувaти, пишaтися тими, хто й досі стоїть вaрті честі і гідності Укрaїни», - говорить Анатолій Слівінський.

Отримали відзнаки і рідні тих захисників, які вступили до лав Небесного лицарства. Автором ідеї такої нагороди став сотник 19-ої сотні Євромaйдaну, боєць бaтaльйону «Aйдaру» з позивним «Штурм» Володимир Провосудов, який очолює облaсний підрозділ Спілки у Львівській облaсті.

«Вже три роки існує проблема. Чомусь на третій річниці держава не те, що не відзначила, а навіть не згадала, забула, хто був на Майдані і задля чого вони при владі. Тому ми вирішили самостійно відзначити тих хлопців, які стали учасниками Революції Гідності і дехто, на жаль, загинув за наше майбутнє.

Це дійсно залізний хрест, на ньому зображений символ європейської унії. Адже Революцію Гідності ми розпочали за європейські цінності, коли Янукович відмовився підписувати вступ до Євросоюзу», - зазначив учасник АТО.

Подякував Героям Вінниччини і народний депутат Сергій Кудлаєнко.

Володимир Провосудов

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: нагорода 
Матеріали по темі