Економіка

У Вінниці планують підвищити тариф на воду. НКРЕКП затвердила проекти

3 квітня 2017, 14:22

 У Вінниці планують підняти тариф на водопостачання і водовідведення. 22 березня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила 43 ліцензіатам тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем). У тому числі ПАТ «Вінницяоблводоканал».

- тариф на централізоване водопостачання(без ПДВ): схвалений на сьогодні – 5,97 грн. за куб.метр; затверджений -6,13 грн. за куб.метр.

- тариф на централізоване водовідведення(без ПДВ): схвалений на сьогодні – 3,71 грн. за куб.метр; затверджений – 3,82 грн. за куб.метр.

- тариф на послугу з централізованого постачання холодної води (без ПДВ): схвалений на сьогодні – 6,45 грн. за куб.метр; затверджений – 6,63 грн. за куб.метр.

тариф на послугу з централізованого водовідведення (без ПДВ): схвалений на сьогодні – 4,00 грн. за куб.метр; затверджений – 4,13 грн. за куб.метр.

Проекти постанов оприлюднено на сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень та пропозицій. Дата впровадження затверджених тарифів нараз невідома. 

Нагадаємо, що 15 жовтня 2016 року КП «Вiнницяoблвoдoкaнaл» ввела в дію нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: тарифи тепло 
Матеріали по темі