Місто

У Вінниці планують впорядкувати забудову території на Сабарові. Оголосили громадські слухання

6 серпня 2018, 17:25

 У Вінниці розпочато громадське обговорення містобудівної документації: «Детального плану території в межах вулиць Черняховського – Карбишева в м. Вінниця». Планують протягом 3-7 років впорядкувати територію, на якій є дитсадок клуб і церква.

Оголошення про громадські обговорення опубліковано на сайті міської ради.

Загальна площа ділянки, на яку розробили містобудівну документацію 8,2 га, із яких 4,1 га в приватній власності. Зона врегулювання території 0,6 га.

Існуючий і проектний план території відрізняються місцем розташування червоних ліній. Новою документацією передбачено їх змістити від дитсадка. При цьому площа санітарних смуг захисної зони залишається незмінною.

«З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 20), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59», - зазначено в оголошенні.

Громадське обговорення триватиме до 3 вересня.

 

Вiнниця.info, фото плану – з сайту міськради

Теги: Вінниця слухання територія 
Матеріали по темі