Суспільство

У Вінниці планують замалювати рекламу наркотиків і закликають блокувати небезпечні канали в Telegram

28 січня 2019, 18:02

 28 січня у Вінниці відбувся круглий стіл із представниками правоохоронних органів, влади та громадських організацій, присвячений проблемі поширенню реклами наркотиків у місті. Зокрема, особливу уваги привернули поширенню реклами на фасадах будинків чи парканах по дорозі до навчальних закладів.

«Ми давно спостерігаємо за надписами, які з’являються на фасадах будинків нашого міста. Зазвичай, ці надписи замальовуються, а потім знову виникають. Усі прекрасно розуміють, що вони рекламують наркотичні засоби, які розповсюджуються на дітей, а особливо на  підлітків. Надписи зустрічаються дуже часто по дорозі до навчальних закладів. Тому ми вирішили створити протидію цій «чумі», бо в першу чергу – це безпека наших дітей.

На круглому столі, куди запросили правоохоронні органи, депутатів та громадських активістів, ми хочемо звернутися за допомогою до них в протидії поширенню реклами. Щоб супротив цьому розповсюдженню був сильнішим і дієвішим», – зазначила Ірина Баранович, учасниця круглого столу.

Кожен із учасників дискусії вносив свої пропозиції, як протидіяти поширенню реклами. Зрештою, було вирішено провести додаткову зустріч на наступному тижні, де організатори круглого столу запросять конкретних людей, які приєднаються до протидії розповсюдження реклами наркотиків у Вінниці.

«Ідея така, що перехожий, побачивши на паркані чи фасаді будинку адресу Телеграм-каналу, де буде здійснюватися ймовірний продаж наркотиків, зможе сфотографувати це, надіслати на номер Ситуаційного центру фото, водночас знайти в Телеграмі адресу каналу та поскаржитись. Ситуаційний центр у свою чергу передасть інформацію відповідним органам, а вони знайдуть адресу, де була реклама та зафарбують її. Також додатково проводитимуться профілактичні зустрічі у навчальних закладах, розповсюджуватимуться листівки», – каже Христина Коваленко, модераторка заходу.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: наркотики поліція злочинець 
Матеріали по темі