Суспільство

У Вінниці планують збудувати пункт поліції на окружній і запровадити «прозорий» прийом громадян в головному управлінні

6 квітня 2017, 13:01

 6 квітня начальник ГУ НП Нацполіції у Вінницькій області зустрівся з депутатами обласної ради. Правоохоронець розповів про криміногенну ситуацію в регіоні,а також поділився ідеями, які планують реалізувати, щоб підвищити безпеку громадян.

Однією з них є запровадження в головному управління 12-годинного чергування працівника поліції, - щоб всі громадяни були почутими.

«Кожен не буде бігти до нього, якщо у нього вкрали телефон. Для цього є чергові частини, відділення поліції. Мова йде про те, що з 8 ранку до 20 вечора працівник поліції у форменому одязі буде перебувати в прозорому кабінеті, до якого можу звернутися громадянин з будь-якого регіону нашої області. Якщо хтось має бажання поскаржитися на працівника поліції чи не задоволений роботою якогось керівника.

Дуже багато людей хочуть потрапити в ГУНП і не завжди у них це виходить. І не завжди у них це виходить. Дехто приходить, а їм відповідають: ви знаєте, сьогодні прийомні часи вже закінчилися, прийдіть наступного разу. Ну чому він має страждати?

Поліція несе службу цілодобово. Заступають відповідні наряди. Не має нічого складаного в тому, що поліцейський буде постійно знаходитися на варті, щоб кожен громадянин був своєчасно почутий, - він одразу буде почутий і ця інформація буде доповідатися мені особисто чи заступнику з певного напрямку», - зазначив Юрій Педос.

Втілити задум планують до кінця травня.

Наступною ініціативою головного правоохоронця Вінниччини є встановлення камер спостереження на усіх автошляхах та будівництво пункту поліції на окружній.

«Мною була сформована така ідея, щоб в кожному місті на кожному автошляху була встановлена відеокамера спостереження системи «Рубіж» і відеокамера системи спостереження. Щоб інформація передавалася безпосередньо на чергову частину.

За підтримки мера Вінниці ми плануємо розпочати будівництво пункту поліції, де пересікаються дороги Хмельницького шосе і напрямку Могилів-Подільського. Це буде пункт поліції не для того, щоб поліцейський стояв з жезлом і зупиняв всі автомобілі. Ні. Звідти будуть наряди поліції контролювати ці дороги на автомобілях. Будуть виявляти порушників, особливо тих, які так люблять випивати чарку на об’їзній дорозі, а потім збивають людей і тікають з місця події», - додав Юрій Педос. 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: поліція 
Матеріали по темі