Місто

У Вінниці площу з літаком робитимуть до літа

19 квітня 2017, 16:14

У Вінниці на площі імені Костянтина Могилка (площа з літаком – ред.) триває реконструкція. Підрядники говорять, що їм потрібно ще місяць аби завершити роботи. Із передбаченого проектом, вже готові фонтани, які перевірили 18 квітня та триває мощення брущатки. Щодо постаменту, який триматиме літак, то до робіт ще не приступали. Конструкцію можуть трохи змінити.

«Як ви можете зараз бачити, ми працюємо і намагаємося закінчити роботу раніше. З основних завдань залишилось вмостити брущатку і залити бетоном основу для постаменту. На разі літак рекоструюють, а новий постамент буде трохи відрізнятись від того, що зазначений у макетах. Але у будь-якому випадку роботу буде виконано», - говорить один з підрядників.

Яким архітектори запроектували постамент під літак, пожна побачити ТУТ.

Нагадаємо, загальна вартість реконструкції складатиме 27,8 мільйонів гривень. Сюди входить демонтаж старого покриття, мощення брущатки, встановлення лавочок, урн, облаштування дитячого майданчика, монтаж світильників та скульптурної композиції. Передбачається оснащення території системами відеоспостереження та точками доступу Wi-Fi.

10 жовтня в рaмкaх реконструкції площі ім. Костянтинa Могилкa, з постaменту зняли літaк.

Проекти

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: реконструкція площа 
Матеріали по темі