Суспільство

У Вінниці почали «ламати» Майдан Незалежності перед мерією

22 квітня 2011, 08:00

У центрі Вінниці перед будівлею виконавчого комітету міської ради розпочались родоти з реконструкції Майдану Незалежності

Реконструкцію веде вінницька будівельна фірма «МУР». Роботи по реконструкції площі триватимуть приблизно 4 місяці на них буде витрачено близько 8 млн гривень. На площі буде 2 маленьких і 1 центральний фонтани, будуть зелені насадження, лавочки, доріжки, ландшафтний дизайн, тобто Вінниця відходить від тих стандартів, коли адміністративна будівля повинна мати велику чисту площу.

Відремонтувати Майдан Незалежності міська влада вирішила через те, що в центральній частині нашого міста фактично немає зон відпочинку. «Мова йде про те що перлина нашого міста знаходиться в занедбаному стані і фактично вона розвалилась. Якщо подивитись на центральну частину нашого міста, то побачмо, що зон відпочинку фактично немає, тому ми будемо їх створювати. В цьому році ми плануємо реконструювати майдан і це буде хороша територія для відпочинку вінничан», - повідомив минулого тижня мер Вінниці Володимир Гройсман.

Через ремонт Майдану Незалежності цьогоріч святкування Дня Європи, яке заплановане на 21 травня проходитиме на площі Театральній. 

 

 

 

 

 


 

 

 

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі