Суспільство

У Вінниці подали перші заявки на «Бюджет громадських ініціатив»: тир у школі, відра для сміття і спортивний майданчик

7 квітня 2017, 15:41

 1 квітня у Вінниці стартував «Бюджет громадських ініціатив». Цьогоріч на реалізацію всіх проектів мерія виділяє 7 мільйонів гривень.

За перший тиждень на участь в проекті надійшло 4 заявки. Їх опублікували на сайті міської ради.

Первинне сортування сміття у домогосподарствах. Бюджет – 1 мільйон гривень

Територія, на яку поширюється: все місто або окремий мікрорайон «Вишенька».

«Міська рада замовляє пластикові відра які розділені на 2 частини. В одну частину вставляється жовтий пакет для сухих відходів, в іншу коричневий (чорний) пакет для вологих відходів. Пакети та відра замовляються у виробників, яких у Вінниці є достатньо, і безкоштовно роздаються мешканцям міста через ЖЕКи.

Мета – залучити до сортування сміття більше домогосподарств», - описує свій проект автор Віктор Білоус.

Книга «Легенди Вінниці». Бюджет 90 тисяч гривень

Територія, на яку поширюється:бібліотеки міста Вінниці та області.

«В авторському творі «Легенди Вінниці» минувшина перекликається з сьогоденням. Тут ми дізнаємося про перше поселення на річці Південний Буг… Оповіді переплелися з історичними подіями про Старе місто. Замостя, Єрусалимку, Кумбари, Садки, П’ятничани, Абазівку, Сабарів, Тяжилів, Долинки, Крутів, Царину…», - зазначає автор Михайло Пащенко.

Надія Вінниці. Бюджет – 999,5 тисяч гривень

Територія, на яку поширюється: Центральний парк імені Горького.

«Встановлення антивандального гімнастичного гімнастичного майданчика для вуличної гімнастики (стріт воркаут) доступного для усіх верств населення, в тому числі для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Проект допоможе людям з інвалідністю розширити своє дозвілля,а саме виконувати фізичні вправи і покращувати свій фізичний стан», - описує автор проекту Віталій Ворохоб.

Інтерактивний тир «Патріот». Бюджет – 151,9 тисяч гривень.

Територія, на яку поширюється: Замостянський район, вулиця Богдана Ступки, школа №31.

«Ідея цього проекту базується на використання сучасної електронної техніки на уроках «Захист Вітчизни». Інтерактивний лазерний тир «Патріот» - це програмно-апаратний комплекс, за допомогою якого вчитель може формувати у своїх учнів навички прицільної стрільби з гвинтівки, автомата та пістолета. Це комплекс – що містить проектор, екран, відеокамеру, підсилювач й лазерну зброю. Так само необхідний комп’ютер і спеціальне програмне забезпечення», - йдеться в описі проекту Ольги Іванець.

Нагадаємо, що заявки на «Бюджет громадських ініціатив» можна подавати до 15 травня 2017 року.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: конкурс 
Матеріали по темі