Культура

У Вінниці показали «Топографію терору»

23 травня 2017, 18:54

23 травня у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація серії документальних фільмів «Топографія терору». Розповідають про місця, кількість жертв та історію.

“Топографія терору” – це 11 коротких відеороликів, у яких вінницькі дослідники та історики розповідають про головні місця масових репресій здійснених радянською владою у Вінниці 1937-1938-го років.

«У нашому проекті ми будемо говорити про місця пам’яті, пов’язані з періодом репресій. У них не буде наукових відкрить, це інформація, яка лежить наверху, але вона не доходить до більшості. У відео історики, дослідники цієї теми говорять про ці місця, розповідають історію, яку мало хто чув. Слід розуміти, що йдеться про роботу не з професійними акторами, а науковцями та дослідниками, котрі справді перейнялися ідеєю донести вінничанам інформацію про минуле, аби такого більше ніколи не повторилося в майбутньому », -розповідає Олександр Федоришен, керівник Центру історії Вінниці.

Згодом презентація фільмів відбудеться по області та Україні, а після цього їх можна буде побачити у мережі YouTube на каналах  Центру історії Вінниці та Вінницького історичного товариства.

Вінниця.info

 

 

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця музей типографія терору реперсії розстріли 
Матеріали по темі