Політика

У Вінниці поліція розпочала перевірку за фактами розповсюдження передвиборчої агітації Тимошенко, Ляшка і Добродомова. Фото

29 січня 2019, 12:17

28 січня працівники поліції розпочали перевірку за трьома фактами розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації з  можливими порушеннями виборчого законодавства.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУ НП Вінниччини.

До Вінницького відділу поліції надійшло повідомлення, що у м. Вінниці на вулиці Небесної Сотні розповсюджувались агітаційні матеріали зареєстрованого кандидата у Президенти України без вихідних даних про установу, яка здійснила друк, тираж, інформації про осіб, відповідальних за випуск та замовника.

Ще два повідомлення надійшли до Лівобережного відділення поліції про розміщення білборду та сітілайту на вулицях Замостянській та проспекті Коцюбинського на підтримку кандидатів у президенти без відомостей про тираж, друк, відповідальних за випуск осіб.

Зазначені повідомлення зареєстровані у журналі Єдиного обліку заяв та повідомлень громадян. Проводиться перевірка.

Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА зазначають, що у Вінниці по проспекту Коцюбинського зафіксовано сіті-лайти кандидатки на пост Президента України Юлії Тимошенко (ВО «Батьківщина») без зазначення вихідних даних.

У цей же день на вулиці Замостянській спостерігач ОПОРИ виявив білборд Олега Ляшка (Радикальна партія Олега Ляшка) також без вихідних даних.

На площі Небесної Сотні розміщений намет, у якому розповсюджуються агітаційні матеріали зареєстрованого кандидата у Президенти України Дмитра Добродомова («ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ») без вихідних даних. На листівках, які роздаються у наметах, немає інформації про установу, яка здійснила друк, тираж, осіб, відповідальних за випуск та замовника, що може мати ознаки порушення виборчого законодавства.

Вiнниця.info, фото - ОПОРИ

Теги: вибори 
Матеріали по темі