Суспільство

У Вінниці попрощалися з Героєм АТО. Без батька залишилися 3 малих дітей. Фоторепортаж

11 липня 2017, 12:09

  11 липня у Вiнницi прощалися з 36-рiчним Олексiєм Тимощуком, який помер вiд осколкового поранення, якi отримав в зонi АТО. Чоловiк перенiс численнi операцiї на внутрiшнiх органах, але, нажаль, лiкарям не вдалося врятувати вiнничанина. Помер Олексiй в лiкарнi Мечникова в Днiпрi.

Народився Олексiй Тимощук 24 червня 1981 року у Вiнницi. Тут закiнчив школу № 5 та полiтехнiчний технiкум за фахом технiк-механiк. Тривалий час працював будiвельником. Пiд час подiй на сходi України не мiг стояти осторонь i поїхав захищати країну. Був старшим солдатом 9 бaтaльйону 59 окремої мотопiхотної бригaди.

Провести в останню путь Героя прийшли рiднi, друзi, бойовi побратими та жителi мiста. В цей день навiть небо сильно «заплакало».

Пiд час проведення церемонiї прощання до зали постiйно приходили люди та клали квiти.

Заступник командира 9 батальйону з морально-психологiчного забезпечення Володимир Авдєєв, розповiв що Олексiй Тимощук пiсля мiсяця служби на передовiй отримав поранення.

«В 9 батальйонi вiн проходив службу. Спочатку Олексiй був у зводi матерiального забезпечення, якi стоять в тилу. Неодноразово писав рапорти, щоб його перевели в бойовий пiдроздiл на саму передову. От перевели його i так вийшло, що вiн… Це була його перша ротацiя. Ми приїхали пiд Марiуполь 26 травня. 29 червня Олексiй пiшов вперед позицiї, спереду окопiв перевiряти мiнi загородження i в цей час почався обстрiл з гранатомета, його осколками посiкло. Далi бiйця доставили до госпiталя в Марiуполь i з вiдти гелiкоптером у Днiпро. Там вiн лежав в комi, видалили йому селезiнку, легені, нирку i вiн прийшов до тями. Здоров’я стабiлiзувалося але так вийшло… Вiн був добросовiсним солдатом, виконував всi задачi якi ставилися», - згадує Володимир Авдєєв.

У Героя залишилася мама, дружина, два сина та донька. Батько Олексiя помер близько року тому.

Поховають Героя сьогоднi на Алеї Слави у Вiнницi.

Нагадаємо, сьогоднi оголошено День жалоби.

 

 

 

 

 

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: АТО прощання 
Матеріали по темі