Місто

У Вінниці порушник побив двох чоловіків, які йому зробили зауваження за викинуте під ноги сміття

12 червня 2018, 15:24

 Лайкою, бійкою, викликом поліції та «швидкої» зав’язалася, на перший погляд, банальна ситуація, яка трапилася у Вінниці. Чоловік викинув у невстановленому місці сміття, тепер повинен буде виплати штрафи. На нього навіть планують подавати позов до суду.

Це трапилося близько 21 години неподалік 14-поверхвки по вул. Короленка 9 червня. Вінничанин Андрій Богацький помітив, що неподалік прибудинкового смітника немісцевий чоловік викинув два пакети з відходами.

«Чоловік йшов з двома дітьми. Вони несли два повних пакети. У нас смітник близько місяця тому спеціально відгородили з одного боку, а вхід облаштували з іншого, що із сторони двору. Бо раніше всі, хто завгодно, кидали сміття. Особливо з базару, який неподалік. І цей чоловік, напевно, також звик скидати туди відходи. Я зробив йому зауваження», - розповів Вiнниця.info Богацький.

Між чоловіками зав’язалася лайка.

«Той мужик матюкався, як чоботар. Я його попередив, якщо не викине сміття у встановлене місце, викличу копів. А він мені, що буде кидати сміття, де заманеться, адже платить за його вивіз по 50 гривень. Й пішов. Я за ним, за мною ще сусід. Ми хотіли прослідкувати, де живе, щоб вказати адресу поліцейським, яких встигли викликати. Та коли зайшли у відлюдне місце, мужик накинувся на нас з кулаками. Мені травмував вухо, сусіду брову», - продовжив Андрій.

Постраждалий Андрій написав заяву до правоохоронців.

«У відділенні ми просиділи близько півтори години. Поки ми не викликали «швидку». Після цього поліцейські взяли у мене заяву. Пояснили, що нападник заплатить на користь держави штраф у 170 гривень. Адже наніс удари середньої важкості. Сусід, вирішив, що за таке мале покарання не хоче вв’язуватися у цю історію. Я ж навпаки, домігся, аби мені виписали направлення на судмедекспертизу», - зауважив Богацький.  

Андрій також звернувся із зверненням до мерії Вінниці.

«Вже дзвонили з Вінницької муніципальної поліції. Розповіли, що за нахабний вчинок той чоловік повинен заплатити штраф», - додав Андрій.

Вiнниця.info зв’язалася з представниками Муніципальної поліції Вінниці. Там зауважили, за викидання сміття у невстановленому місці адміністративний штраф сягає від 340-1360 гривень. Цю справу вони тримають на контролі.

«Але я все таки планую подавати і позов проти порушника. Спеціально, відрахував від місця, де він кинув сміття до самого смітника. Йому б знадобилося пройти 50 кроків. І все. Не було б проблем. Моральної шкоди від нього не жадаю. Нехай це буде 1 гривня. Але, я б радо хотів його побачити за громадськими роботами. Аби він прибирав хоч кілька разів територію біля смітників», - констатував Богацький. Таким чином він намагається привчити оточуючих викидати сміття у встановлених місцях. Тому, у разі подібних випадків, які знову можуть трапитися біля його будинку, буде одразу викликати правоохоронців та фіксувати порушення.

Вiнниця.info

Теги: бійка Вінниця сміття 
Матеріали по темі