Події

У Вінниці посеред дороги стоять кілька авто. Сніг розтанув, машини залишились, люди обурені

12 березня 2018, 12:03

Другий тиждень у Вінниці на перехресті Литвиненко-Вольгемут  та Князів Коріатовичів руху транспорту перешкоджає припаркований автомобіль.

«Машину припаркували коли було ще повно снігу. А тепер він розтанув. Виходить, що іномарка стоїть посеред дороги. Заважає людям заїхати та виїхати з двору. Викликали патрульних. Після їх візиту нічого не змінилося. Шукали по базі власника, так і не знайшли», - повідомили мешканці.

Вiнниця.info звернулася за коментарем у Патрульну поліцію Вінницької області.

«Ситуація з подібним паркуванням, на жаль, непоодинока. Схожий випадок і по вулиці Келецька. Водії залишають автівки де їм заманеться і зникають. Ми намагаємося з ними зв’язатися. Але по базі даних не вказують телефони. Один транспортний засіб зареєстрований на певну особу, а їздити на ньому може кілька людей. Щоб забрати такі машини з місця, не маємо певних засобів. Рік без евакуатора. Раніше був договір з державним підприємством, роботу якого забезпечувала міська рада. Нині немає і цього. За власний кошт відтягувати автомобілі не можемо – дорого», - розповів комбат Вінницької патрульної поліції Дмитро Кисличенко.

За подібне порушення правил дорожнього руху передбачається штраф від 255 до 510 гривень.  

 

Вiнниця.infoфото надані читачами та патрульною поліцією. 

Теги: авто Вінниця обурення 
Матеріали по темі