Місто

У Вінниці працює єдиний в Україні завод з виробництва сайдингу

25 червня 2015, 15:08

25 червня в. о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов відвідав вінницьке підприємство по виготовленню сайдингу.

Підприємство «Базис 2011» займається виготовленням сайдингу та оздоблювальних фасадних матеріалів. ТОВ «Базис 2011» сьогодні є єдиним в Україні заводом з виробництва сайдингу. Частка товарів цього підприємства на вітчизняному ринку близько 55 %, решта – це імпортована продукція з інших країн. 

За словами генерального директора ТОВ «Бастіон 2009», яке є площадкою для «Базиса 2011», В’ячеслав Калініченка, в цьому році, як і на багатьох підприємствах держави, спостерігається падіння виробництва. Для цього заводу – приблизно на 40 %. Пов’язує це із здешевленням національної валюти та скороченням купівельної спроможності кінцевого споживача. «Але, вважаю, що це відтермінований попит і до кінця цього року, або в наступному ми матимемо зріст виробництва. В той же час ми не сидимо на місці. Намагаємося шукати нові ринки збуту – працюємо з Молдовою, місяць тому заключили контракт з Литвою, вийшли на протоколи домовленості з Естонією, є напрацювання з Румунією і Болгарією. Другий напрямок роботи підприємства – це зниження собівартості за рахунок новітніх технологій. В цьому році ми зробили та подали відповідні документи на патентування нового виду FLEX сайдингу, полімер якого дешевший на 15 %. Це дасть можливість бути більш конкурентоздатними на ринку будівельних матеріалів як в Україні, так і за кордоном. В той же час вивчаємо вимоги Євросоюзу до такого типу продукції і займаємося сертифікацією відповідно чинного законодавства Європи, щоб виходити на нові ринки», - зазначає В. Калініченко.

Сергій Моргунов під час перебування на підприємстві встиг придивився матеріали для благоустрою міста.

«Підприємством «Базис 2011» запропонована досить цікава концепція щодо утеплення багатоповерхових будинків. Більше вони орієнтуються на утеплення приватних будинків, але мають можливості утеплювати двох або п’ятиповерхові. Тому, думаю, потрібно з цим попрацювати, визначити ціну. Враховуючи те, що ми завтра на сесії міської ради будемо приймати відповідну програму по енергозбереженню по утепленню та модернізації будинків, то напрацювання цього підприємства можна використати», - сказав С. Моргунов.

Основним видом діяльності підприємства є виробництво оздоблювальних матеріалів з ПВХ.

Довідка.

ТОВ «Базис 2011» вітчизняне підприємство з виготовлення сайдингу та оздоблювальних фасадних матеріалів по новітнім унікальним технологіям створено в 2011 році на орендованій території ТОВ «Бастіон 2009», що забезпечує життєдіяльність виробництва підприємства.

 

 

 

 

ВИННИЦА.info


Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: сайдинг єдине 
Матеріали по темі