Суспільство

У Вінниці презентували «Пам’ятку учасникам АТО», яка допоможе бійцям у вирішенні соціально-правових питань

30 листопада 2016, 09:52

Для вінницьких та житомирських бійців презентували посібник «Пам’ятка учасникам АТО». Збірку, яку підготувала Всеукраїнська правозахисна організація  «Юридична сотня», допоможе захисникам з оформленням різного направлення документів, пенсій, медичного та соціального забезпечення. Також там є інформація для їхніх родичів.  

«Посібник вийшов тиражем 10 тисяч примірників. Цього замало, якщо враховувати, що лише на Вінниччині вже зареєструвалися близько 14 тисяч учасників АТО. Аби кожен боєць мав таку пам’ятку, будемо звертатися до благодійників, які погодяться у  розмноженні тиражу. Собівартість одного примірника – 15 гривень», - розповів Олег Дмитрку, головний спеціаліст Центрального регіонального сектору державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО.

Посібник на 168 сторінок також вміщує у себе контактні телефони всіх інстанцій та служб, які мають відношення до учасників АТО. Його розробляли спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики, Державної служби з питань ветеранів війни та учасників АТО, Міністерства оборони України та Генерального Штабу Збройних Сил України. Мета – забезпечення військовослужбовців базовою інформацією щодо пільг, прав та соціальних гарантій. Також надання рекомендацій порядку дій у певних ситуаціях.  В електронному варіанті деталі та консультації можна знайти на сайті: legal100.org.ua. Або за безкоштовною «гарячою» лінією: 0 800 308 100.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Посібник АТО Вінниччина 
Матеріали по темі