Суспільство

У Вінниці презентували роботи митців, які відтворили краєвиди Поділля під час міжнародного планеру «Кращий художник». Фото

13 вересня 2018, 10:55

 12 вересня у приміщенні «Галереї ХХІ» відбулась фінальна виставка Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/The best artist», яка вже вдруге представляє роботи українських художників. Минулого року виставка виносила художні роботи на всеукраїнський загал, цього року – міжнародний.

Метою проекту є представлення Вінниці, як європейського міста, показ кращих зразків художнього мистецтва та залучення до творчої співпраці українських та іноземних художників.

«Минулого року пленер вперше представляв роботи художників, він був всеукраїнським, в цьому році він уже міжнародний, тому що до нас приєдналося 8 країн. До Вінниці з’їхались художники із багатьох міст України, з-за кордону, тому, такий захід – школа, розвиток для художників, це спілкування та зростання. Для митців такий етап у житті важливий, бо вони діляться своїми набутками, ідеями та знаннями. Для нас це також дуже важливо, тому що у місті немає художнього інституту і дуже хочеться, щоб наші художники були в тренді і зростали також з нашою країною.

Цього року митці малювали не тільки Вінницю, тому що як показала практика минулого року, у місті трішки важко працювати, бо спека і шум. Художники виїжджали в район Тульчина, Бару, Немирова, де зображували Поділля загалом. Свого роду, це була досить швидка техніка, тому що на малювання не виділялося багато часу. Пленер був у неділю, потрібно було за тиждень оперативно намалювати не менше 5-ти робіт», – розповіла журналісту Вінниця.info Оксана Колісніченко, арт-директор галереї «Арт-Шик».

Пленер – це захід, коли з’їжджаються художники у визначене місце і малюють місто, або окремі місця в області. У своєму класичному вигляді, пленер - замальовка, яка потім стає великою роботою художника.

Вінниця.info

Теги: художник галерея митець 
Матеріали по темі