Культура

У Вінниці презентували "Секс, якого не знаєте" від католицького монаха

10 грудня 2010, 17:22

У Вінниці львівське релігійне видавництво "Свічадо" презентувало книжку "Секс, якого не знаєте", автором якої є польський католицький священик, монах Ордену Менших Братів Капуцінів Ксаверій Кнотц.

Представники видавництва зазначають: "Хтось запитує: «А що Богові до мого сексу?». Дехто, чуючи про святість подружнього акту, відразу уявляє, що у такому сексі немає втіхи, фривольних жартів, фантазій та привабливих позицій. Що секс такий же сумний, як і більшість церковних пісень. Отець Ксаверій Кнотц дуже просто та відкрито показує, що помиляються і одні, і другі.

"Бог не підглядає за нами у спальні. Обдаровуючи чоловіка та дружину своїми щедротами, Він зацікавлений у щасливому сексуальному житті подружньої пари. Суть сексуального життя полягає не лише в отриманні насолоди, але й у будуванні зв’язку, пережитті єдності та в інтимній зустрічі двох люблячих осіб", - йдеться в анотації цієї книги.

За словами представників видавництва, за три місяці після виходу у світ вже розійшлося понад 7 тисяч примірників цієї книги. "Книга виходить вже третім тиражем по 3 тисячі екземплярів. Перші два тиражі вже повністю розкуплені, а третій – на третину", - зазначили у "Свічаді".

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі