Місто

У Вінниці прикрасили підсвіткою 6 об’єктів. Нічні фото

3 січня 2019, 14:32

 Протягом 2018-го у Вінниці прикрасили підсвіткою одразу шість об’єктів. Рік тому, в січні, школа-гімназія №2 у темну пору доби стала схожою на замок. Світлодіодні стрічки розмістили вздовж фасаду та навколо вікон.

Влітку теплими вогнями засяяли дві арки при при входах до Центрального парку. Одна знаходиться зі сторони вулиці Хлібної, інша – збоку вулиці Грушевського. Світильники почепили вгорі на колонах. Вночі вони увиразнюють об’єкти та ліпнину на них.  Освітлення двох вхідних арок коштувало 600 тисяч гривень.

На початку зими підсвітили готель «Франсуа», що у центрі міста. Перед цим завершили оновлення фасаду історичного приміщення. Нa будинку зa aдресою Соборнa, 50 встaновили 22 світильникa із світлодіодними лaмпaми. Вартість робіт склала близько 150 тисяч гривень. Готель «Франсуа» – пам’ятка архітектури місцевого значення. Побудували його у 1912 році.

Згодом прикрасили і житловий будинок за адресою вул. Соборна, 101. Тепер у темну пору доби багатоповерхівка вирізняється теплими «вогнями» на фасаді. Така краса обійшлася у 520 тисяч гривень.

Перед святом Миколая на Київському мосту ввімкнули підсвітку блакитного кольору. Коштувала вона міському бюджету 1,8 мільйони гривень. 18 грудня, ввечері, на перилах встановили скульптури тварин і птахів.

 Школа-гімназія №2

 Арки у Центральному парку

Готель "Франсуа" 

 Житловий будинок, Соборна, 101

Київський міст

Вінниця.info

Теги: Вінниця 
Матеріали по темі