Економіка

У Вінниці призначили нового керівника на підприємство, що готує ягоди для відомих йогуртів

18 вересня 2018, 12:07

 На вінницькому підприємстві «Аграна Фрут» призначено нового керівника. Генеральним директором став Петро Мисливий.

«Аграна Фрут» - це спільне українсько-австрійське підприємство, яке створене у 1997 році. Дане виробництво спеціалізується на переробці фруктів і ягід, та включає в себе повний цикл робіт: від вирощування і заготовки сировини до переробки и випуску готової продукції. Використана сировина проходить детальний відбір і очистку по всіх показниках.

Біографічна довідка керівника підприємства

Народився 4 серпня 1980 року в місті Вінниця, Україна.

У 2002 році закінчив Буковинський Державний Фінансовий Інститут, отримав ступень спеціаліста з відзнакою, за фахом «Фінанси»

Під час навчання в інституті два роки поспіль отримував Президентську стипендію за успіхи у навчанні та активну громадську діяльність.

У 2006 році отримав ступінь магістра з Міжнародних фінансів та банківської справи у Бізнес Школі при Гринвіч Університеті, Лондон, Велика Британія

Трудова діяльність:

У 2007 році Петро Петрович розпочав свою трудову діяльність на підприємстві ТОВ «АГРАНА Фрут Україна» на посаді фінансового контролера

У 2011 році був призначений регіональним менеджером з контролю діяльності та бізнес аналітиком у Східній Європі (Польща, Росія, Туреччина, Україна)

У травні 2015 року призначений на посаду керівника департаменту по вирощуванню та переробці фруктів. На цій посаді успішно розробив та реалізував стратегії розвитку нульової та першої трансформації – вирощування та переробки фруктів, оптимізував політику ціноутворення та розробив структуру продажу, координував діяльність закупівлі фруктів та втілив місцеві та глобальні стратегії із забезпечення сировиною.

Сьогодні обіймає посаду генерального директора ТОВ «АГРАНА Фрут Україна». У своїй нові функції Петро Петрович відповідає за загальне керівництво компанії, встановлює довгострокові, середньострокові та короткострокові цілі компанії відповідно до стратегічних потреб бізнесу; забезпечує реалізацію оптимальних бізнес стратегій та гарантує ефективне виконання всіх операційних заходів всередині компанії.

Одружений, має двоє дітей.

Раніше журналістам показали, як готують фрукти і ягоди для йогуртів.

Вінниця.info

Теги: підприємство 
Матеріали по темі