Суспільство

У Вінниці продавці «Світанку» вийшли на пікет – просять не закривати ринок

12 вересня 2016, 09:51

 12 вересня продавці ринку «Світанок», який належить приватному власнику, вийшли на пікет до Вінницької міської ради. Люди просять мерію не закривати їх робочі місця. За словами городян, сьогодні вранці їх не пустили торгувати на «ракушки».

«Вчора нам сказали, що ми продаємо останній день, сьогодні нас вже не пускають на робочі місця. Сьогодні там буде вивіз ракушок. На цьому ринку стоять люди, які самі вирощують квіти і реалізують. Нас пропонують розсіяти по всіх ринках Вінниці, але квіти – це такий специфічний товар, що біля картоплі, капусти і молока нам місця не буде.

Нас 70 чоловік. В нас є ті, кого спочатку вигнали з «Троянди», а тепер виганяють і з «Світанку».

Щоб піти в бутіки продавати, нам пропонують заплатити кілька тисяч доларів. Якби ми мали такі гроші, ми б на базарі не стояли», - розповіла Вінниця.info квіткарка Галина Василівна.

Після півгодинної акції до продавців вийшла директор департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук. Вона запевнила торговців, що 12 і 13 вересня їх ніхто не виганятиме з базару, а далі влада шукатиме варіанти вирішення проблеми.

«В понеділок і вівторок вас ніхто не буде виганяти. Повертайтеся на робочі місця. Зараз там розбирають продуктові «ракушки», а не квіткові». Далі – я вам зателефоную», - сказала чиновниця.

Люди повернулися на базар, однак пообіцяли, що наступного разу прийдуть під мерію з квітами.

Нагадаємо, що у Вінниці розбирають ринок «Світанок». На його місці буде торговий центр.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: мітинг 
Матеріали по темі