Культура

У Вінниці проведуть лицарський турнір пам’яті Героя Небесної Сотні

17 жовтня 2018, 16:41

 20-21 жовтня у Вінниці відбудеться лицарський турнір, присвячений пам'яті Героя Небесної Сотні Максима Шимка.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Вінницької ОДА.

«Сьогодні в Україні іде війна. І одне з головних завдань, що постає перед державою та суспільством у цей непростий час, – це виховання підростаючого покоління українців у дусі патріотизму та любові до своєї країни. До того ж, Максим завжди мріяв, щоб саме Вінниччина славилася знаковими національно- патріотичними заходами. Одним з таких заходів, безперечно, є лицарський турнір, який вже вдруге відбуватиметься в області», – зазначила мати Героя Небесної Сотні Максима Шимка, Зоя Кузьменко.

Представниця представниця клубу історичної реконструкції «Аркона» Ольга Грабовська розказала, що це буде класичний середньовічний лицарський турнір. Протягом 2 днів глядачі зможуть побачити низку змагань серед чоловіків та жінок у одиночних та групових номінаціях.

«Для нашого клубу історичної реконструкції дуже важливим є сам процес відтворення історичної дійсності та відродження традицій», – говорить дівчина.

Нагадаємо, під час Революції Гідності у Києві в січні-лютому 2014 загинуло троє жителів Вінниччини: Валерій Брезденюк, Леонід Полянський та Максим Шимко.

Вiнниця.info

Теги: фестиваль 
Матеріали по темі