Суспільство

У Вінниці проведуть унікальну виставку присвячену кіномистецтву минулого сторіччя

22 травня 2017, 10:40

26 травня о 15.00 у вінницькому кінотеатрі «Родина»  презентують унікальну ретро-кіно-фото-виставку «Кіно минулого сторіччя».  Подібний захід у Вінниці буде проходити вперше.

«На виставці кожен охочій зможе поринути до минулого сторіччя. Хто дізнатися, хто знову побачити  знаменитих кінорежисерів та акторів, які увійшли в історію кіномистецтва.  Ми підготували добірку афіш та фотографій з цими легендарними постатями.  Також буде представлене обладнання, яке використовувалося для демонстрації фільмів на кіноплівці», - розповідає Вінниця.info організатор заходу Валентина Погребняк з  ОКП «Вінницякіно».

На виставці також буде представлена ретро-фото-виставка з фрагментами фільмів чорно-білого зображення зарубіжного кіно.  

«Італії, Польщі, Франції, Іспанії, Єгипта, США, Чехословакії, Югославії . Також України та братніх республік як Білорусь, Грузія, Узбекистан, Таджикистан, Молдова.  Подивитися на це все можна будь-кому, хто  завітає до кінотеатру «Родина». О 15 годині 26 травня. Вхід вільний», - зауважила Погребняк.

Ретро-фото-виставка «Кіно минулого сторіччя» проходить у рамках офіційного відкриття у Вінниці Міжнародного дитячого «Чілдрен КіноФесту».

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: виставка Вінниця кіно ретро 
Матеріали по темі