Місто

Митці попрацюють у Вінниці із занедбаною «Росією»

12 серпня 2015, 12:21

 З 20 по 30 серпня 2015 року у Вінниці працюватиме культурно-мистецька резиденція «Над Богом». Ініціатива збере активну молодь, митців, інтелектуалів для публічного обговорення проблем, пов’язаних з реалізацією декомунізаційних законів та переосмисленням історичного минулого. Митці привернуть увагу до занедбаного кінотеатру "Росія" та проведуть воркшоп. 

Про це повідомляє український кризовий медіа-центр у рамках програми «Культурна дипломатія між регіонами України»

У рамках Інтерактивної програми культурно-мистецької резиденції «Над Богом» (відсилає до автентичної назви річки Південний Буг) під керівництвом Дани Косміної, яка працює архітектором у французькому бюро HUCA architecture&urbanisme, відбудеться архітектурний воркшоп «Сходи в кіно».

Мистецький проект має мету привернути увагу до деградативного стану кінотеатру «Росія». Гра слів, розміщених на структурі екрану, відсилає до античної міфології та «Сходів до Олімпу», де кінотеатр виступає у ролі Пантеону (всім богам). Тобто підсвідомо поруч з величними грецькими образами постають реальні руїни кінотеатру сучасної Вінниці. Паралелі величі і занепаду – це заклик до місцевих жителів протидіяти деградації.

У рамках воркшопу заплановано три напрямки: реутилізація старих сидінь кінотеатру у створенні тимчасових вуличних меблів; реалізація мобільної кіноструктури, яка зможе слугувати у літньо-осінній період та в залежності від потреб жителів переміщуватися в інші куточки міста; монтаж вивіски-посилу до місцевої влади «Сходи в кіно», яка візуально заявлятиме про потребу відновити кінотеатр.

У рамках воркшопу робота розподілена на 2 напрямки: над структурою для літнього кінотеатру та над вуличними меблями для забезпечення комфортного перегляду фільмів біля підніжжя колишнього кінотеатру.

Участь безкоштовна.

 Для реєстрації потрібно заповнити анкету на сайті.

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Кінотеатр воркшоп 
Матеріали по темі