Суспільство

Новітні технології в медицині в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні досягнення ендоскопічної хірургії»

7 березня 2017, 10:51

 2-3 березня відбулася ІІ Міжнародна конференція науково-практична конференція під назвою «Сучасні досягнення ендоскопічної хірургії». Захід присвячений 100-річчю Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова, а також новітнім технологіям в медицині, а саме найскладнішій з її галузей - хірургії.

Безпосереднім ініціатором та організатором даного заходу є завідувачка кафедри ендоскопічної та серцево-судинної хірургії ВНМУ імені М.І.Пирогова - професор Петрушенко Вікторія Вікторівна.

Мініінвазивна або ендоскопічна хірургія вже давно завоювала лідерські позиції в практичній охороні здоров'я і продовжує нарощувати потужності в лікуванні важкої хірургічної патології, вдосконалюючи вже існуючі та розробляючи нові лікувально-діагностичні техніки. Чимала кількість доповідей цьогоріч спонукала організаторів заходу поділити роботу конференції на два основні напрями - ендоскопічну та ендоваскулярну хірургію, які проводилися в двох конференцзалах одночасно.

Особливу увагу приділили сучасним методам лікування захворювань підшлункової залози, жовчного міхура та печінки, обмінялися досвідом лікування кровотеч, тромбозів. Окремо слід відмітити змістовні доповіді на тему хіміоемболізації пухлин різної етіології.

Високий професійний рівень організації заходу, насиченість змістовними доповідями й велика кількість науковців, котрі приїхали обмінятися досвідом сучасних методів лікування важкої хірургічної патології свідчить про те, що благородна справа Миколи Пирогова має достойних послідовників. А це значить, що в нашого народу є впевненість і надія на повноцінне, щасливе майбутнє, адже здоров'я українців - у надійних руках!

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: лікарня 
Матеріали по темі