Місто

У Вінниці реконструюють вхід до парку «Дружби народів». Фото

19 травня 2017, 17:19

 18 травня виконавчий комітет Вінницької міської ради дав дозвіл департаменту капітального будівництва на проектування реконструкції головного входу до парку «Дружби народів».

«1.Надати департаменту капітального будівництва Вінницької міської ради вихідні дані – містобудівні умови та обмеження на проектування реконструкції головного входу парку «Дружби народів» по вул. Андрія Первозванного в м. Вінниці.

2.Зобов’язати замовника:

2.1.Отримати вихідні дані на проектування відповідно до статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

2.2.Розробити проектну документацію та затвердити її у встановленому законодавством порядку», - йдеться в проекті рішення.

Під час засідання показали перспективні зображення реконструйованого входу.

Раніше ми повідомляли, що департамент міськради уклав  договір, який  передбачає реконструкцію головного входу парку «Дружби народів» та облаштування фонтану по вулиці Андрія Первознанного.

Вартість проектно-технічної документації – 199 тисяч гривень. Виконавець – міське комунальне підприємство «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: парк 
Матеріали по темі