Місто

У Вінниці ремонтують інженерні мережі та покрівлі багатоповерхівок

2 листопада 2018, 14:37

 У Вінниці проводять ремонтні роботи інженерних мереж та покрівель багатоповерхівок. Наразі м’яку покрівлю відновили у 17 житлових будинках. А інженерні мережі замінили у 57 багатоповерхівках. 

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Кожного року у Вінниці проводиться ремонт житлового фонду. У багатоквартирних будинках замінюють інженері мережі, ліфти та міжпанельні стики. Ремонтують дахи, вікна замінюють на енергоефективні. Ці роботи не лише покращують естетичний вигляд, а й є енергоефективними.

Нещодавно завершили капітальний ремонт покрівель  у багатоповерхівках за адресами вул. 600-річчя,64, вул. Пирогова,97а, вул. Грибоєдова,3. Наразі тривають роботи в будинках за адресами вул. Коцюбинського,78, вул. М. Ващука,6,  вул. Магістратська,108. 

Також в цьому році вже проведено капітальний ремонт інженерних мереж у 57 будинках. Наразі роботи тривають у багатоповерхівках на проспектах Юності,40 та Космонавтів,79, а також за адресами вул. Академіка Янгеля,69, вул. Порика,21, вул. П. Запорожця,21, вул. Магістратська,136.

Проводяться ще й роботи по капітальному ремонту інженерних мереж в житлових будинках по вулицях І. Миколайчука,39, П. Запорожця,20а,  І. Миколайчука,19,   Князів Коріатовичів,185а,  О. Антонова,44,  Д. Галицького,50,  1-й пров. Київський,64 та Литвиненка-Вольгемут,58.

Вінниця.info, фото - сайт Вінницької міської ради

Теги: покрівля будинок мережа 
Матеріали по темі