Місто

У Вінниці ремонтують столітнє приміщення для унікального центру IHUB. Відкриття планують на жовтень

13 серпня 2015, 12:30

 Створення потужного інноваційного центру для розвитку ІТ-технологій у Вінниці в повному розпалі. У приміщенні майбутнього IHUB за адресою Пушкіна, 11 ведуться ремонтні роботи. Відкриття унікального проекту планують на початок жовтня.

Наразі там в же зняли стару штукатурку, підсилили покриття, замінили вікна і частково підлогу, також демонтували перегородки і вивезли багато сміття.

Фасад будинку теж змінить свій вигляд, як саме, ще не вирішили.

За словами забудовників, всі роботи виконуються по плану і завершаться у визначені терміни. Керівник фірми «Сфера» Григорій Хващук розповів, що однією із проблем під час реставрації будівлі став її вік (приміщення 1901 року забудови).

«Враховуючи, що будівля 1901 року, її технічний стан в достатньо складному рівні. Необхідно було підсилювати перекриття і підсилювати дах, розібрати всі перегородки, повністю замінити внутрішні мережі. На даному етапі вже переходимо до чистових і оздоблювальних робіт.

Приміщення знаходилося у такому стані, що ми змушені були збільшити строки виконання робіт. Якщо ми планували на середину вересні закінчити всі роботи, то в даному випадку ми їх закінчимо вкінці вересня», - додав в.о. міського голови Сергій Моргунов.

Станом на 13 серпня виконано робіт на 450 тисяч гривень. Відомо, що загально вартість створення бізнес-інкубатора– 2,2 мільйони, з яких 1,2 мільйони – це допомога норвезьких партнерів.

Інноваційний центр для розвитку ІТ-технологій дасть змогу працевлаштуватися 44 активним і талановитим особам. В їх користування будуть зручні меблі, оргтехніка, зал проведення подій, кухня, туалетна кімната і душ, зона відпочинку, кімната для конференцій

«Дуже важливо, що тут в процесі роботи буде відбуватися і навчання, і комунікація з іншими IHUB у 60 країнах світу. Це і обмін ідеями, обмін думками, новими технологіями», - зазначив С.Моргунов.

Нагадаємо, що 24 квітня Вінницька мерія підписала меморандум з Посольством Норвегії про створення інноваційного центру для розвитку ІТ-технологій – IHUB.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: будівництво 
Матеріали по темі