Місто

У Вінниці ремонтують «Зорю»: в холі малюють панно з аркою, Вежею і фонтаном. Фоторепортаж

27 липня 2017, 13:29

 У Вінниці в міському палаці мистецтв «Зоря» тривають ремонтні роботи. Тут капітально взялися ремонтувати спортивний та танцювальний зал, замінюють меблі в окремих аудиторіях, фарбують стіни та лакують підлогу... На стадії завершення поточні ремонтні роботи та оновлення фасаду палацу. Цьогоріч в «Зорі» працівники вирішили урізноманітнити однотонні стіни – тут з’явиться велетенське панно, із зображенням різних «родзинок» Вінниці. До кінця літа ремонт буде завершено і юні вінничани відвідуватимуть гуртки вже у сучасних та оновлених приміщеннях.

Про це Вінниця.info розповів керівник МПМ «Зоря» Євгеній Майданник.

«В гуртках у нас займається понад 2500 чоловік, а за рік на різні заходи до нас приходять сотні людей, то звісно, після того як закінчився навчальний рік є над чим працювати і що ремонтувати.

З міського бюджету на ремонт «Зорі» було виділено 940 тисяч. За ці кошти ми проводимо капітальний ремонт наймаштабнішого приміщення - спортивної зали. Ремонт в спортзалі не робився вже 10 років. Тут відремонтували дах, стіни, підлогу, змінюємо та модернізуємо систему опалення.

 Ще ми поміняли підлогу в нашій самій великій танцювальній залі. Там стояв паркет, якому було 40 років, дах тік тому, він був не в найкращому стані. Замінили його на дубовий паркет, сподіваємося, що він буде вічний. Повністю відремонтували стіни, стелю, підлогу в залі №37, зробили ремонт та купили меблі в кабінет художників. Підлоги ми зробили практично скрізь у танцювальних залах та класах: чи фарбуємо, чи лакуємо чи замінюємо.

По переду ще зробити систему опалення в глядацькій залі.

За останні 10 рокі палац повністю преобразився», - розповідає Є. Майданник.

При вході в глядацьку залу між першим та другим поверхом художник Віктор Байрак майже завершує малювати панно, на якому зображені відомі місця, будівлі та «родзинки» Вінниці.

«Віктор Байрак працівник палацу, він не тільки художник, а й музикант. Віктор сам зробив колаж з відомих місць Вінниці: це Вежа, арка, трамвай, площа Гагаріна, фонтан «Рошен»…. Картину після завершення скриємо лаком.», - каже керівник МПМ «Зоря».

 

 

 

 

Спортивна зала

Аудиторія для художників

 

Танцювальна зала

 

 

Кабінет №27

 

Танцювальна зала №15

 

 

 

 

 

  

 

 

  

 

 

 

Спортивна зала до ремонта

Танцювальна зала до ремонта

 

Кабінет №27 до ремонта 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: картина зоря 
Матеріали по темі