Економіка

У Вінниці роблять каркаси для «Vin Way». В місті планують зробити чотири нові трамваї. Фото

2 лютого 2017, 13:20

 У Вінниці на підприємстві ВАТ «Ремтехсільмаш», яке спеціалізується на виробництві посівної техніки, в 2016 році закупили обладнання для виготовлення каркасів для вінницьких трамваїв «Vin Way». Це дає можливість місту виготовити в 2017 році на один трамвай більше, ніж планували.

Про це 2 лютого під час виїзної наради на підприємство повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Коли ми вводили в експлуатацію другий трамвай, ми обговорювали можливість виробництва каркасу до трамвая безпосередньо на якомусь з вінницьких підприємств. «Ремтехсільмаш» погодився з пропозицією. Їм необхідно було докупити обладнання, підготувати зварювальників й інших фахівців. Сьогодні ми успішно робимо такі каркаси в місті. Це позитивно по перше, з точки зору розвитку підприємництва, по друге вінницьке підприємство робить одну з комплектуючих частин для вінницького трамвая.

Якщо говорити про плани, ми можемо в цьому році зробити вже не три трамваї, а чотири. В бюджеті закладені кошти гривень на виготовлення трьох трамваїв, одного короткого і одного довгого. Але ми маємо можливість зробити ще один короткий трамвай», - повідомив С. Моргунов. 

 

Крім каркасів для трамваїв на підприємстві виготовляють посівну техніку, та розробили для лісників «дроворізку». Наша техніка дешевша та надійніша від китайських аналогів.

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: трамвай Вінниця новий 
Матеріали по темі