Місто

У Вінниці розпочалась виставка розсадницької продукції. Фото

4 жовтня 2018, 14:16

У Вінницькій торгово-промисловій палаті проходить виставка-ярмарок «Дача. Сад. Город. Ландшафтний дизайн – 2018».

На ярмарці представлена найрізноманітніша продукція: саджанці плодових дерев, декоративні рослини, насіння, сільськогосподарська продукція, садовий інвентар та рослини для ландшафтного дизайну.

Серед більшості асортименту для садків та городів, відвідувачам цікавий незвичний мед, який має кремоподібну структуру. Продавець ділиться із покупцями секретом, як зробити крем-мед вдома.

«Якщо у вас вдома є густий мед, ви можете легко зробити з цього крем. У макітру вміщуєте мед та розтираєте до того моменту, допоки він не буде мати кремоподібну структуру. Потім можна закріпити це міксером», – розповідає Олег Чудай.

Також на ярмарці вінничани закуповують саджанці винограду, плодових дерев, полуницю, яка плодоносить до початку морозів та насіння картоплі, яка за розмірами більша, ніж людська рука.

Незвична рослина, яка приваблює увагу відвідувачів – кактус Літопс або «живий камінь», завезений із кам’янистих пустель. Ціна на таку дрібну річ – «кусається», тому відвідувачі лише розглядають екзотичну рослину.

Ярмарок-виставка триватиме до 6-го жовтня.

Вінниця.info

Теги: виставка ярмарок урожай саджанці 
Матеріали по темі