Суспільство

У Вінниці розпочали навчання у військовій частині 3008

17 січня 2017, 17:25

 17 січня у вінницькому полку Національної гвардії України розпочався новий навчальний період. Військовослужбовці провели заняття по дотриманню заходів безпеки, навчання з гуманітарної підготовки, тактико-стройові заняття з бойової готовності у складі роти, батальйону та у складі військової частини.

Про це Вінниця.info повідомив старший солдат Владислав Подолян.

Перед навчанням на плацу провели мітинг.

«Життя людини є найвищою цінністю, а його збереження являється головним пріоритетом для кожної людини. Командування військ, управління Західного територіального командування приділяє особливу увагу збереженню життя та здоров’я військовослужбовців. Тому навчальний період розпочинається із занять по дотриманню заходів безпеки усіма категоріями військовослужбовців у різноманітних видах військової діяльності», - сказав заступник начальника управління Західного територіального об’єднання з громадської безпеки полковник Валерій Смолов.

Командир військової частини 3008 Національної гвардії України полковник Сергій Мамченко звернувся до особового складу.

«Протягом ІІ-го півріччя 2016 року в підрозділах частини ефективно і якісно вирішувались питання служби, навчання та зміцнення військової дисципліни, тому перед нами стоїть завдання – не упустити досягнутого, працювати над підвищенням професійного рівня кожного військовослужбовця. Бажаю усім натхнення в оволодінні військовими спеціальностями, успіхів в навчанні та нових звершень», - сказав С. Мамченко.

Після мітингу особовий склад розійшовся по навчальних місцях, де ознайомився з заходами безпеки під час виконання різноманітних завдань військової служби. Також були проведені заняття з гуманітарної підготовки, тактико-стройові заняття з бойової готовності у складі роти, батальйону та у складі військової частини. Психологи частини навчили військовослужбовців надавати медичну та психологічну допомогу пораненим в умовах наближених до військових дій.

Вінниця.info, фото надані в/ч 3008 Національної гвардії

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: навчання військові 
Матеріали по темі