Місто

У Вінниці розпочались роботи по каналізуванню мікрорайону П'ятничани

26 листопада 2010, 14:10

У Вінниці раніше запланованого терміну розпочались роботи по каналізуванню мікрорайону П'ятничани.

Про це повідомляє управління у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

За повідомленням, будівництво основних колекторів та насосної станції мало стартувати наступного року, проте міська влада прийняла рішення ще у цьому році розпочати реалізацію проекту на П'ятничанах, а на початку наступного - приступити до будівництва магістральної мережі каналізації на Старому місті.

Проектом каналізування П'ятничан передбачено будівництво трьох самопливних колекторів загальною протяжністю майже 1,5 кілометри. Вони проляжуть по вулицях Герцена, Івана Богуна та під мостом через річку Південний Буг з їх подальшим підключенням до існуючої каналізаційної мережі. Також у цьому житловому масиві буде збудовано каналізаційно-насосну станцію. Її потужність становитиме 5 тисяч кубічних метрів стоків на добу. Із існуючою мережею каналізації по вулиці Чорновола її поєднає напірний колектор на дві нитки довжиною 620 метрів.

Кошторисна вартість робіт по проведенню каналізації у мікрорайоні П'ятничани складає майже 4,5 млн. гривен. Фінансуватимуться роботи за рахунок міського бюджету. За ці кошти буде збудовано основну магістральну мережу, до якої зможуть підключитись мешканці другорядних вулиць на умовах співфінансування (50% - кошти мешканців, інших 50% - видатки з міського бюджету).

На сьогоднішній день вже виконані роботи по будівництву самопливної каналізації по вулицях Герцена та Івана Богуна. Ведеться прокладання колектору по вул. Чорновола. Окрім цього, будівельники почали прокладати напірну каналізацію від насосної станції, яка передбачена цим же проектом, до вул. Чорновола.

Вінницький міський голова Володимир Гройсман повідомив, що будівництво магістральної каналізаційної мережі у приватному секторі розраховане на 5 років. «Ми плануємо до кінця цього року завершити перший етап робіт на П'ятничанах і у січні перейти вже на Старе місто. Кожного року ми будемо виконувати досить значний обсяг робіт з тим, щоб якнайшвидше мешканці приватного сектору мали можливість підключитись до центральної каналізації», - сказав В.Гройсман.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі